Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: ÚČETNÍ, Opava

Pozice:
ÚČETNÍ
Zaměstnavatel:
Středisko volného času Vítkov, příspěvková organizace
IČO:
73214892
Oblast (okres, kraj):
Opava
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
21710
Popis práce:

KO: Ing. Šárka Medunová, tel.: 605 551 136 - volejte Po-Pá v době 8:00 - 16:00 hod. nebo email: medunova@svc-vitkov.cz

Plat 21 710 - 31 820 Kč, po zaučení osobní ohodnocení, odměny.

Náplň práce:
- kontrola správnosti prováděných účetních operací v podvojném účetnictví
- znalost systému POHODA výhodou
- zpracování a kontrola správnosti účetních dokladů (přijatých a vydaných faktur, bankovních a pokladních dokladů)
- zpracování výkazů, účetní závěrka a uzávěrka ve spolupráci s auditorem organizace

Požadavky:
- pečlivost, důslednost, pozornost, diskrétnost
- srozumitelná a vstřícná komunikace

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za dočasnou pracovní neschopnost) s možností prodloužení pracovního poměru.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ing. Šárka Medunová
Telefon:
605 551 136
Počet zobrazení inzerátu:
23×